Turnaje

Významné turnaje na naší kuželně

Aktuálně

O nás ...

Historie a foto

S kým hrajeme

Liga J. Holce

Turnaje

Mistrovství České republiky 2009—dorostenky

 

 

Ve dnech 1. až 2. května 2009 se odehrálo na naší čtyřdráze mistrovství republiky. Domácí oddíl reprezentovaly dvě hráčky—Ludmila Johnová (na obrázku vpravo) a Lucie Kaucka (vlevo). V konečné účtování obsadily 7. a 11. příčku. Titul mistryně si odvezla do Šumperka Nikola Tatoušková.

Mistrovství České republiky 2008—žákyně

Dne 26. dubna 2008 se odehrálo na naší čtyřdráze mistrovství republiky. Domácí oddíl reprezentovala Klára Pekařová (na obrázku vlevo), která obsadila 14. příčku. Titul mistryně si odvezla do Kolína Vlasta Kohoutová.

10. 9. 2009, Vzpomínka na Břeťu Demela je dohrána

Nereg.

Reg.

Turnaj pořádáme jako „Vzpomínku na Břeťu Demela“ (foto vlevo), dlouholetého člena, hráče i funkcionáře našeho oddílu, který tragicky zahynul při železničním neštěstí.

1. ročníku se zúčastnilo celkem 29 čtyřčlenných družstev. Mezi neregistrovanými zvítězil celek „H komplet“ ve složení Hájek, Nešický, Horák a Müller. Registrovaným kralovalo družstvo TJ Start Rychnov n. Kn. ve složení Ksandr, Čihák, Pácha a Kejzlar ml. Výsledky neregistrovaných si otevřete kliknutím na levý obrázek „pdf“ a registrovaných na pravý obrázek „pdf“.

Open pardubická dvoustovka 2010 dohrána

Dne 10. ledna 2010 skončilo na naší kuželně první mistrovství kraje jednotlivců v disciplíně 200 hs. Titul mistra si odvezl do Jihlavy Jan Kotyza, který jako jediný překonal hranici 1000 bodů. Druhý skončil domácí Pavel Jiroušek a třetí Robin Parkan z Jihlavy.